Kuna 12. klassis on väga palju tarvis ülesandeid erinevate varemõpitud teemade kordamiseks, siis suures osas just kordamisülesandeid olen siia kogunud.

  • Tõenäosusteooria ja matemaatilise statistika leheküljestik käsitleb kõiki gümnaasiumi matemaatikakursuses ettenähtud vastava valdkonna teemasid. Siin saate tutvuda teoreetilise materjaliga, mille illustreerimiseks on mitmesuguseid näiteid, kui ka lahendada teste vastavate teemade kohta. Mitmete teemade juures on illustreeriv materjal Java-simulatsioonide näol või hüperlink mõnele huvitavale veebilehele. Autor: Allar Veelmaa
  • Kombinatoorika kordamisülesanded 12. klassile. Kokku kogunud Tiia Valdmets.
  • Head ülesanded  tõenäosusteooria kordamiseks, koos vastustega. Kokku kogunud Tiia Valdmets.

 

  • Teemade “Sirged ja tasandid ruumis”, “Hulktahukad ja pöördkehad”, “Tasandigeomeetria kordamine” juures on väga hea kasutada kujundliku materjalina Jane Albre loodud Geogebra dünaamilisi slaide. Need annavad hea ettekujutuse ruumilistest kehadest, punkti koordinaatidest ruumis jne. Eriti abiks on need nõrgematele õpilastele ruumilise kujutuse loomisel.  

 

  • Kõik 12. klassis õpitavad teemad viidetega IKT vahenditele, mida saab õppes kasutada. Üsna põhjalik ja teemade kaupa hästi liigendatud. Sobib nii kordamiseks kui ka õpitu kinnistamiseks. Autor: Allar Veelmaa

 

  • Loogikaülesanded tabelmeetodil lahendamiseks. Sobivad lisamaterjalina 10. – 12 klassile (lihtsamad ülesanded ka andekatele alates 7. klassist). Võimalik välja printida ja paberil lahendada, aga isegi parem võimalus on lisatud Exceli tabel, mis toimib ka automaatkontrollina. Kui õige lahendus sisestatud, siis ütleb, et tabel õigesti täidetud. Hea ja asjalik materjal. Autorid: Maksim Ivanov ja Jana Jõgeva.
  • Riigieksamiks kordamiseks tundub hea lehekülg olevat. Autor:  Katrin Vunk.
  • Riigieksamite ülesanded koos lahendustega: http://eksam.ee/m/riigieksamid/
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s