• Kõik funktsioonidest. Suuremahuline materjal, mis käsitleb erinevaid koolis õpitavaid funktsioone, samuti nende uurimise erinevaid elemente. Autor: Allar Veelmaa.

 

 

 

 

  • Geogebraga tehtud dünaamiline tööleht aitab uurida ruutfunktsiooni graafiku sõltumist kordajatest. Autor: Allar Veelmaa

 

  • Geogebraga tehtud dünaamilised veebilehed, mille abil saab hästi uurida siinus-, koosinus– ja tangensfunktsioonide graafiku muutumist, kui muudame kordajaid. Autor: Allar Veelmaa.   P.S. Kui teha joonise peal topeltklikk, siis avaneb see eraldi Geogebra tööaknas ja need asjad, mis jäävad muidu “Nurga taha” tulevad kenasti nähtavale.

 

  • Kõik 11. klassis õpitavad teemad viidetega IKT vahenditele, mida saab õppes kasutada. Üsna põhjalik ja teemade kaupa hästi liigendatud. Sobib nii kordamiseks kui ka õpitu kinnistamiseks. Autor: Allar Veelmaa

 

 

  • Loogikaülesanded tabelmeetodil lahendamiseks. Sobivad lisamaterjalina 10. – 12 klassile (lihtsamad ülesanded ka andekatele alates 7. klassist). Võimalik välja printida ja paberil lahendada, aga isegi parem võimalus on lisatud Exceli tabel, mis toimib ka automaatkontrollina. Kui õige lahendus sisestatud, siis ütleb, et tabel õigesti täidetud. Hea ja asjalik materjal. Autorid: Maksim Ivanov ja Jana Jõgeva.
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s