• Kõik funktsioonidest. Suuremahuline materjal, mis käsitleb erinevaid koolis õpitavaid funktsioone, samuti nende uurimise erinevaid elemente. Autor: Allar Veelmaa.

 

 

 

 

  • Geogebraga tehtud dünaamiline tööleht aitab uurida ruutfunktsiooni graafiku sõltumist kordajatest. Autor: Allar Veelmaa

 

  • Geogebraga tehtud dünaamilised veebilehed, mille abil saab hästi uurida siinus-, koosinus– ja tangensfunktsioonide graafiku muutumist, kui muudame kordajaid. Autor: Allar Veelmaa.   P.S. Kui teha joonise peal topeltklikk, siis avaneb see eraldi Geogebra tööaknas ja need asjad, mis jäävad muidu “Nurga taha” tulevad kenasti nähtavale.

 

  • Kõik 11. klassis õpitavad teemad viidetega IKT vahenditele, mida saab õppes kasutada. Üsna põhjalik ja teemade kaupa hästi liigendatud. Sobib nii kordamiseks kui ka õpitu kinnistamiseks. Autor: Allar Veelmaa

 

 

  • Loogikaülesanded tabelmeetodil lahendamiseks. Sobivad lisamaterjalina 10. – 12 klassile (lihtsamad ülesanded ka andekatele alates 7. klassist). Võimalik välja printida ja paberil lahendada, aga isegi parem võimalus on lisatud Exceli tabel, mis toimib ka automaatkontrollina. Kui õige lahendus sisestatud, siis ütleb, et tabel õigesti täidetud. Hea ja asjalik materjal. Autorid: Maksim Ivanov ja Jana Jõgeva.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s